Duyuru: 
http://depo.nurdersi.com/dosyalar/Resimler/uygun_kader_kainat_iliskisi.jpg Yüksek çözünürlüklü dosyayı yüklemek için sağ tıklayıp farklı kaydet i seçin.
Kader - Kâinat ilişkisi
Oyunuz: Hiçbiri Ortalama: 4.5 (43 votes)

Yorumlar

yazıları okumak için indirip

yazıları okumak için indirip büyütünce yazılar okunmuyor,bozuluyor.
Allah razı olsun

s.a abi bu resimlerideki

s.a abi bu resimlerideki grafığı nasıl elde ediyorsunuz yani mahiyet-i zatiyeden önce şuunat-ı zatiye olduğu nerden belli bunları nerden çıkarıyor hasan abi yani bana bişey olmaz semi'na ve ata'na derim Cenab-ı hak öğretirse öğrenirim ama benim bunları göstereceğim kişiler %100 sorucaktır nerden belli diye ?

Meselâ, nasıl ki kusursuz bir

Meselâ, nasıl ki kusursuz bir sarayın mükemmel olan nakış ve tezyinatı, arkalarında işin ehli olan bir ustanın fiillerinin (işlerinin) mükemmeliyetini gösterir. Ve o fiillerin mükemmeliyeti, o fâil / iş yapan ustanın rütbelerini gösteren unvanları ve isimlerinin mükemmeliyetini gösterir. Ve o isimler ve unvanlarının mükemmeliyeti, o ustanın sanatına dair sıfatlarının mükemmeliyetini gösterir. Ve o sanat ve sıfatların mükemmeliyeti, o sanat sahibinin "şuûn-u zâtiye" denilen kabiliyet ve istidad-ı zâtiyesinin mükemmeliyetini gösterir. Ve o şuûn ve kabiliyet-i zâtiyenin mükemmeliyeti, o ustanın mahiyet-i zâtiyesinin mükemmeliyetini gösterir."(Sözler, Yirmi İkinci Söz, Onuncu Lem'a)

abi yüksek çözünürlüklüler

abi yüksek çözünürlüklüler indirilmiyor

İndiremediğiniz tam olarak

İndiremediğiniz tam olarak hangisi?

abi yaklaşık yüksek

abi yaklaşık yüksek çözünürlüklü olan hepsi indirilmiyor ilgilenirseniz

Tamam inşallah

Tamam inşallah ilgileneceğiz...

Kader yazılmış bir levha

Kader yazılmış bir levha sanıyordum; meğer ruh boyutundan bakınca öyle imiş. Ama ben şu anda levh-i mahv isbatta olduğumdan benim bulunduğum vücud dairesine nisbeten kader yazıldı, yazılıyor, yazılıacak hayattar, beni ölçen biçen, davranışlarıma hüküm veren bir merci.. Allah razı olsun kaderi böyle hayattar anlamamıza vesile oldunuz.

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
GÜVENLİK
Bu soru sizin bir insan olup olmadığınızı denetlemek ve otomatik spam gönderilerini önlemek içindir.

Popüler içerik

MOBİL VERSİYONA GEÇİŞ