Duyurular

05 December
2019
Selamun aleykum sevgili canım kardeşlerim..
Muhim bir beray-i malumatı ifade etmek icab etti..Daha önce kardeşlerle bereber yürüttüğümüz Çanakça Nur Mekteb-i İrfanı  talebe külliyesine yoğunluğum sebebiyle ben ilgilenemiyorum.Benim tasarrufumla artık çalışmiyor.Yani benim kontrolumda değildir.Sorumluluk da bana ait olmadığından talebe gönderecek kardeşlerime duyurulur.


Duanıza muhtaç kardeşin Hasan Akar
5-12-2019
29 March
2017
2017 yılında Afyon enfüsi kampında Kader mevzusuyla ilgili yapılan derslerin yazılmış haline dosyalar kısmından ulaşabilirsiniz.. 26.Söz olan Kader Risalesinin ve kader ile ilgili bahislerin müzakeresidir. 105 sayfadır... 
05 December
2019

Selamun Aleyküm Sevgili Canım Kardeşlerim..

Şimdi yine Zeytinburnu'ndan arsa alıp, merkezi dershanemizi Külliye formatında yeniden açacağız inşallah.
Bu husus şahsi hukuk olmayıp umumi hukuka taalluk ettiği için, nurun hizmetiyle alakadar olan siz kardeşlerimizin, bu faaliyetten  hizmet adına haberdar olması lazım geldiğinden bu bildiriyi sizlere sunuyorum.
Sözkonusu hizmetin yürütülmesi işlerinde vazifeli olarak bizzat kendim ilgileneceğim. Külliyemizin yapılması için alkadar kardeşlerin himmetlerinden bir miktar mebla oluşmuş..Ama kasdedilen merkezi külliyenin  yapılmasına yetmediğinden meydana gelen meblayı Tepecik dershane külliyesinin genişlemesinde kullanıldı. Ama hala merkezi dershanemizin vücuda gelmesindeki niyetim ve gayretimiz devam ediyor.Semt olarak Zeytinburnu,Topkapı,Merter,Bahçelievler,Yenibosna,Sefaköy ve Küçükçekmece E*5 yolu üzeri veya yakınlarında herhangi birisinde yapılacak,eğer yapabilecek himmet oluşursa hemen yapımına başlayacağımızı ifade etmek isterim sevgili canım kardeşlerim..Allah cc nasib ederse böyle bir yer yapacağız İnşaAllah..
 
Dualarınızı bekliyorum.
 
Kardeşiniz Hasan AKAR
 
Billgi ve istekleriniz için
İrtibat: Fatih VURAL 
Tel: +905550034730
19 August
2018
Site ile ilgili istek ve problemleri [email protected] mail adresimize iletebilirsiniz...
06 February
2018
Daha önce sitede bulunmayan Hasan Abimize ait 20, 22, 24 ve 25.defterler dosyalar kısmına eklenmiştir.