Duyurular

07 May
2020
Enfüs Lügatı güncellendi... (v1.3) 2020

325 Sayfa
 
Birçok kelime ve izah eklemesi yapıldı... Güncel halini dosyalar kısmından indirebilirsiniz.
24 January
2020
Hasan Abimize ait 27.defter dosyalar kısmına eklenmiştir.
05 December
2019
Selamun aleykum sevgili canım kardeşlerim..
Muhim bir beray-i malumatı ifade etmek icab etti..Daha önce kardeşlerle bereber yürüttüğümüz Çanakça Nur Mekteb-i İrfanı  talebe külliyesine yoğunluğum sebebiyle ben ilgilenemiyorum.Benim tasarrufumla artık çalışmiyor.Yani benim kontrolumda değildir.Sorumluluk da bana ait olmadığından talebe gönderecek kardeşlerime duyurulur.


Duanıza muhtaç kardeşin Hasan Akar
5-12-2019
29 March
2017
2017 yılında Afyon enfüsi kampında Kader mevzusuyla ilgili yapılan derslerin yazılmış haline dosyalar kısmından ulaşabilirsiniz.. 26.Söz olan Kader Risalesinin ve kader ile ilgili bahislerin müzakeresidir. 105 sayfadır... 
31 December
2019

Selamun Aleyküm Sevgili Canım Kardeşlerim..

Şimdi yine Zeytinburnu'ndan arsa alıp, merkezi dershanemizi yeniden açacağız inşallah.
Bu husus şahsi hukuk olmayıp umumi hukuka taalluk ettiği için, nurun hizmetiyle alakadar olan siz kardeşlerimizin, bu faaliyetten  hizmet adına haberdar olması lazım geldiğinden bu bildiriyi sizlere sunuyorum.
Haylı zaman geçti ne yaptık; Şu ana kadar yapılan himmetlerden hasıl olan meblayla merkezi dershane yapamadık ama niyetimiz ve gayretimiz devam ediyor.Toplanan meblayla Tepecik dershanemize hem kat attık hem de genişlendirdik.İnşaAllah merkezi dershane için semt olarak Zeytinburnu-Topkapı-Bahçeli evler-Yeni bosna-Sefaköy ve Küçük çekmece semtlerinin E5 yakın arsa veya eski bina alıp yeniden yapma veya yaılmış yeni bina olarak niyetimiz ve gayretimiz devam ediyor sevgili canım kardeşlerim..
 
Dualarınızı bekliyorum.
 
Kardeşiniz Hasan AKAR
 
Billgi ve istekleriniz için
İrtibat: Fatih VURAL 
Tel: +905550034730
19 August
2018
Site ile ilgili istek ve problemleri [email protected] mail adresimize iletebilirsiniz...