Oyunuz: Hiçbiri Ortalama: 4.9 (32 votes)

Yorumlar

Sizlerden de allah raziolsun.

Sizlerden de allah raziolsun.

Güzel bir çalışmaya

Güzel bir çalışmaya başladık.Sitedeki bütün görüntülüler-sesliler-dosyalar-resimler 'excelde' alfabetik bir liste haline getirilmiştir.Artık sitede neler olduğuna buradan çok daha kolay ulaşabilirsiniz.Linkli olduğu için de excelin içindeki istediğiniz dosyaya tıklayınca direk sitedeki o dosyaya bağlanıyorsunuz. ELLERİNİZE SAĞLIK O KADAR GÜZEL BİR ÇALIŞMA OLMUŞ Kİ ALLAH YAPANLARDAN VE VESİLE OLANLARDAN RAZI OLSUN.

sığmadım kainata,bir mü'minin

sığmadım kainata,bir mü'minin kalbine sığdım diyorya;huzur,muhabbet almamız cenabı hakkın,teayyunve teşahhus etmesi;sıkıntı, keder,vesvese,de dimağa,vicdana gönderilen olumsuzluklar,nefis ve şeytanın hilesi tuzağı...işte o teayyün ve teşahhusdan hz.ibrahim as.cebrail as.yardımını red ediyor o varken sana ihtiyac duymam diyor ve ,halilullah ünvanını alıyor,yunus emre cennetten vazgeçiyor bana seni gerek seni diyor.

abi ALLAH razı olsun.

abi ALLAH razı olsun. internette dolaşırken murat dursun abinin de dersine denk geldim. orada her insanda ayrı bir hakimiyet-i esma vardır. onu bulup göre hareket ederse mutlu olur diyordu.biz bu hakimiyet-i esma meselesini meşrep ve mesleğimize tatbik nasıl ederiz?yani hangi isim bizde hakimse, o isme yakın ya da o ismin hakim olduğu meşrebe dahil olmak gibi... bunu nasıl anlayıp hissedeceğiz?

Yeni yorum gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
GÜVENLİK
Bu soru sizin bir insan olup olmadığınızı denetlemek ve otomatik spam gönderilerini önlemek içindir.

Görüntülü Ders Kategorileri

Popüler içerik

MOBİL VERSİYONA GEÇİŞ